Grąžinimo taisyklės

Prekių atsiuntimas

Speedfest.lt džiaugiasi galėdami Jums pasiūlyti du pristatymo būdus. T.y. standartinį atsiuntimą visoje Lietuvoje. Standartinis atsiuntimas – siuntimas per Lietuvos paštą registruotu laišku ar siuntiniu pagal Lietuvos pašto numatytas pristatymo taisykles.

Jeigu prekės pristatomos per kurjerį, pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, jos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota nepažeista, o prekė yra nepažeista ir Jūs pretenzijų neturite.

Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos, jei už prekę mokama siuntos pristatymo metu (grynais pinigais). Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.

Prekių grąžinimas

Speedfest.lt komanda tiki, kad mūsų parduodami produktai yra aukščiausios kokybės ir pirkėjai jais liks patenkinti. Tačiau, jeigu Jums pas mus pirktas produktas dėl bet kokių priežasčių nepatiko, Jūs turi teisę jį grąžinti mums per 14 d. nuo įsigijimo. Prieš grąžindami prekę – susisiekite su mumis, tokiu atveju, mes Jums grąžinsime ne tik pinigus už grąžintą prekę, tačiau ir apmokėsime jos atsiuntimo išlaidas, jeigu prekė buvo nekokybiška. Svarbu: mes apmokėsime atsiuntimo išlaidas tik, jeigu naudositės mūsų nurodyto kurjerio paslaugomis.

Bilietų grąžinimas

Speedfest.lt komanda stengiasi, kad visi renginiai būtų aukščiausios kokybės ir į juos susirinktų kuo daugiau Porsche automobilių entuziastų. Jeigu taip nutiko, kad esate nusipirkęs bilietą, bet dėl pateisinamų priežasčių negalėsite dalyvauti, pinigai už bilietą gali būti grąžinamo jeigu iki renginio liko daugiau negu 14 dienų. Priešingu atveju pinigai už bilietą nėra grąžinami.
Jeigu renginys neįvyko arba buvo perkeltas – pinigai už bilietus grąžinami 100%.

Išankstinis užsakymas

Jeigu taip nutiko, kad prekės vietoje neturime. Prie prekės aprašymo matysite, kad šią prekę galima užsisakyti išankstiniu būdu. T.y. Jūs pateikiate užsakymą, o mes ją pristatome su sekančiu užsakymu iš gamintojo. Dažniausiai pristatome per 2 savaites nuo Jūsų pateikto užsakymo. Reikalui esant, galime užsakyti ir sekančią dieną iš gamintojo, tačiau tokiu atveju Jūs turite apmokėti siuntimo išlaidas iš gamintojo iki mūsų sandėlio papildomai.

Kitos sąlygos

Jeigu taip nutiko, kad preke esate nepatenkinti arba ji sulūžo ir aukščiau nurodyti punktai jau nebegalioja, rekomenduojame vistiek susisiekti su mumis. Mes tikime, kad galėsime Jums padėti ir surasti geriausią išeitį