Febi Speedfest susipažįsta su danieliais

Febi Speedfest lankosi perliniu dalieliu parke

Išskirtinė pažintinė pramoga visai šeimai nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Febi Speedfest kviečia gegužės 26 d. rytą praleisti kartu gamtoje su perliniais danieliais. Kai sakom kartu, tai turim omenyje ne per tvorą, ne per atstumą, o visiškai prie pat jų, maitinant ir glostant šiuos gražuolius. O jų ten daugiau negu 100. Taip pat bus triušiai, vieni jų laksto laisvi po visą 5 hektarų plotą, kiti specialiame namelyje, kur patogu prieiti ir pabūti kartu su jais.Išskirtinis projektas Lietuvoje – Perlinių danielių parkas leis mums pabūti visiems kartu gamtoje ir tarp gyvūnų. Vaikai nenuobodžiaus žaisdami tarpusavyje, supdamiesi supynėmis ar aplankydami triušiukų namelį.
Susibūrimo metu mums bus rezervuotas namelis bei pavėsinė. Mes pasirūpinsime maistu gyvūnams, tad galėsite pamaitinti juos iš rankų ir taip susipažinti artimiau.
Šiame parke praleisim iki 3 valandų, todėl rekomenduojam pasiimti užkandžių ir gėrimų sau, nes tikrai pabuvus lauke norėsis kažką užkąsti. Yra keli griliai, tačiau visiems vienu metu jų neužteks, tad rekomenduojam pasiimti jau pagamintą maistą ar užkandžius.

Vieta – 10 km nuo Kauno (Neveronys).
Iš Vilniaus ir Kauno išvažiuosim organizuotai (informaciją atsiųsime kelios dienos prieš).

Renginio informacija
Bilietas vienam žmogui
* Jeigu važiuos automobilyje daugiau asmenų, pasirinkite atitinkamą kiekį bilietų. Vaikams taip pat reikia įsigyti bilietus nuo 1 metų.
25,11 
Photos
Parašykite komentarą

Renginio informacija